Teoma kontakt Jedan poziv do prevoza

Sedište

Novi Beograd

Adresa
Milutina Milankovića 56/12, 11070 Novi Beograd, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Podaci
Poslovna jedinica

Stara Pazova

Adresa
Kamenjareva 31, 22300 Stara Pazova, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Adresa za slanje pošte

Stara Pazova

Adresa
Kamenjareva 31, 22300 Stara Pazova, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Podaci

Direktori

Milić Stojaković

Direktor

milic@teomatransport.com

Zoran Stojaković

Šef logistike

zoran@teomatransport.com

Dejan Stojaković

Šef voznog parka

dejan@teomatransport.com

Organizatori transporta

Lazar Tadić

Srpski, Nemački, Engleski

lazar@teomatransport.com

Maja Gagrica

Srpski, Engleski

maja@teomatransport.com

Dragana Todorović

Srpski, Engleski

dragana@teomatransport.com

Violeta Trifković

Srpski, Engleski

violeta@teomatransport.com

Marina Milenković

Srpski, Nemački, Engleski

marina@teomatransport.com

Smilja Nikolić

Srpski, Engleski

smilja@teomatransport.com

Jelena Sunajković

Srpski, Nemački, Engleski

jelena@teomatransport.com

Administracija

Ana Vrška

Knjigovodstvo

ana@teomatransport.com

Biljana Vrač

Knjigovodstvo

biljana@teomatransport.com

Tatjana Dolinić

Knjigovodstvo

tatjana@teomatransport.com

Pišite nam

- Pišite nam ukoliko hoćete da sarađujemo
- Pišite ako vaš nešto zanima
- Pišite nam ukoliko ste zainteresovani za razvoj karijere u oblasti logistike, transporta, kao i održavanja voznog parka

Email adresa nije dobra
Broj telefona nije dobar
Upišite poruku
Hvala. Javićemo se uskoro
Greška. Pokušajte ponovo